Řadit dle: názvu Názvu vzestupně | data    | standardně
1 2 3 4 ... 6

Vyšetření zraku

připomínáme, že v pondělí 31.5.2021 v 10 hod. proběhne v MŠ dlouho plánované vyšetření zraku dětí, při němž lze podchytit skryté oční vady. Více informací žádejte u paní učitelky, která vám předá informační letáček. Je třeba předem zaplatit 150,- Kč a podepsat souhlas s vyšetřením. Děti, které se již dříve přihlásily budou automaticky vyšetřeny.

Výlet do Pohádkové vesničky na Podlesí

Ve čtvrtek 19. května 2022 oslavíme Den dětí výletem do Pohádkové vesničky na Podlesí. Odjezd od MŠ v 7:30. V doprovodu pohádkové bytosti si děti připomenou známé postavičky z oblíbených českých pohádek a večerníčků. V rámci prohlídky vesničky navštívíme také hřiště s trampolínou a nafukovacím hradem. Na závěr čeká děti sladká odměna.

Vstupné 110,- + doprava

S sebou z MŠ vezmeme přesnídávku i svačinu, tekutiny, oběd (řízek s chlebem) a musli tyčinku.

S sebou prosím vezměte batůžek s pláštěnkou, pití do malé lahve nebo 1 pitíčko. Nebrat SLADKOSTI.

Na sebe sportovní oblečení a vhodnou obuv.

Návrat bude mezi 13:00-13:30. Prosíme vyzvednout děti do 14:00 hod, protože budou unavené, děkujeme.

Výlet do pekla Čertovina - ZRUŠENO

Milé děti a vážení rodiče,

Chceme vám připomenout, že se chystáme na náš předvánoční výlet na Čertovinu u Hlinska.

Ve čtvrtek dne 2.12.2021, odjezd od MŠ autobusem v 7.30 hod. (termín byl posunut vzhledem ke středečnímu plavání). Vstupné děti 175,. Kč, dospělé osoby 390,-. Vstupné bude dětem odečteno z vybraných peněz na 1. pololetí. Děti se na místě nasvačí a vrátíme se na oběd.

Uvítáme, když se výletu zúčastní společně s dětmi i jejich rodiče – viz. informace na třídní schůzce v září. Máme již vytvořený seznam zájemců (též na třídní schůzce), ostatní můžete dohlásit svůj zájem na třídě u paní učitelky.

Čertovinské Peklo má pro předškoláky připravený program “Vrátný čert Vytřas provází”. U Lucifera si uděláme na památku společné foto.

Program Vrátný čert Vytřas provází

Vrátný čert Vytřas je čertí sluha, který má za úkol děti v Pekle bavit, ale zároveň je učit čertím mravům. Vytřas Vás provede útrobami pekelnými, kde žijí i ostatní čerti. Povypráví Vám legendu o tom, jak se Peklo na světě vzalo a zavede Vás do čertí školy, kde ověří Vaše znalosti. S líným čertem si zaskotačíte v čertovské trapírně, po níž následuje Audience u Lucifera. Zastávka Vás čeká i v čertovské kuchyni a žízeň uhasíte v šenku. Na závěr Vás Vytřas vtáhne mezi sedm smrtelných hříchů a na povrch zemský Vás protáhne přes útulnou kavárničku.

ve středu 15. září, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod. Na závěr čeká děti odměna - opékání buřtů.

Děkujeme,

učitelky MŠ Zdravíčko

v úterý 17. května, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod. Na závěr čeká děti odměna - opékání buřtů.

Děkujeme,

učitelky MŠ Zdravíčko

v pondělí 12. června, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod.

Děkujeme, učitelky MŠ Zdravíčko

Vítání tmy

Chystáme pro Vás a vaše děti „Vítání tmy“ spojené s Halloweenem

Akce se bude konat v pondělí 30.10.2023 a sraz bude v 17:30 u budovy MŠ

Nachystejte dětem masky a vezměte s sebou baterku – čekají Vás totiž zábavné disciplíny ve tmě.

Vítání jara

V úterý 9.4.2024 chystáme s dětmi tradiční vítání jara.

Nachystejte, prosím, dětem masky, které si navléknou na oblečení. Dejte je do podepsané igelitové tašky a doneste co nejdříve do MŠ. Půjdeme směrem k OÚ ve Vendolí. Masky se krátkým programem předvedou před mateřskou školou asi v 9.15 hod. Tato informace je pro rodiče z opačného konce a pro dojíždějící. S připraveným programem děti projdou po vesnici a uvítají společně jaro.

Děkujeme za spolupráci.

Videa z podzimních akcí

v podzimních měsících jsme natočili videa z aktivit dětí - pískování a oslavy Halloweenu.

Najdete je na těchto odkazech: 1. pískování: https://www.youtube.com/watch?v=gZEv9vGuehQ

2. oslavy Halloweenu: https://www.youtube.com/watch?v=p0GS0Di5X88

1 2 3 4 ... 6