Řadit dle: názvu | data Nejnovější | standardně
1 2 3 4 ... 6

Sportujeme celý rok v MŠ Zdravíčko Vendolí

Víme, že pohyb a sportování má dobrý vliv na naše zdraví, proto jej často
zařazujeme do svého programu. Kromě každodenního cvičení, pohybových her,
vycházek a výletů si často dopřáváme i realizaci základů sportů, a to jak
zimních, tak letních. Mezi nejoblíbenější patří jízda zručnosti na dětských
dopravních prostředcích, základy atletických disciplín, hokejbal, plavání a také
lyžování. V letošním roce se opět podařilo vytvořit skupinku dětí, které měly
zájem o lyžování.

Den Matek 2021

Focení

v pondělí dne 24.5.2021 v 8.00 hod. je naplánované focení, které bylo přesunuto z dubna. Tentokrát se ponese v novém duchu, půjde o fotokoláž s tématem "na hradě". Děti mohou mít kostýmy, které jsou spojené s tímto tématem - princezna, princ, rytíř, služebná, šašek apod. dle vašeho uvážení a nebo bez kostýmu. Vzhledem ke složitosti tvorby koláže jsme byli upozorněni fotografem, že by dítě nemělo mít na sobě nic zeleného, protože zelená na koláži není vidět. Také bude možnost focení dětí jednotlivě. Je třeba, abyste tento den přišli včas do mateřské školy. Pokud nemáte zájem o fotografování, dejte vědět učitelce.

Vyšetření zraku

připomínáme, že v pondělí 31.5.2021 v 10 hod. proběhne v MŠ dlouho plánované vyšetření zraku dětí, při němž lze podchytit skryté oční vady. Více informací žádejte u paní učitelky, která vám předá informační letáček. Je třeba předem zaplatit 150,- Kč a podepsat souhlas s vyšetřením. Děti, které se již dříve přihlásily budou automaticky vyšetřeny.

Cyklozávod

Na základě stále nejisté epidemické situace a doporučení krajského krizového štábu zastupitelstva obce na svém zasedání dne 29. 4. 2021 definitivně zrušilo pořádání cyklozávodu dětí a mládeže, který se měl uskutečnit 12. června 2021. Je nám líto, že Vám sdělujeme tuto nepříjemnou zprávu. Cyklozávod se uskuteční v náhradním termínu 9. září 2021.

ve středu 15. září, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod. Na závěr čeká děti odměna - opékání buřtů.

Děkujeme,

učitelky MŠ Zdravíčko

Informace k plaveckému výcviku

Divadlo v MŠ

Ve čtvrtek 21.10.2021 v 9. hodin naši MŠ navštíví divadlo s pohádkou: "Jak Honza ke štěstí přišel"

Vstupné je 50 Kč a bude odečteno z celkové částky, která byla vybrána od rodičů v měsíci září na I.pololetí školního roku 2021/2022.

Pozvánka na vánoční keramické dílny

Mateřská škola Zdravíčko ve Vendolí zve srdečně děti a rodiče na

1. keramickou dílničku

která se koná v úterý 9.listopadu 2021 v 15.00 hod. v mateřské škole. Na základě vašeho zájmu uskutečníme tvoření s hlínou na již vánoční téma. Práce je velice jednoduchá, nic nosit nemusíte. Způsob práce s hlínou ukážeme, případně ji předvedou i vaše děti, které s ní již pracují. Náměty připravíme nebo můžete uplatnit své nápady. Výrobky budou vypáleny a dle potřeby dokončeny patinou či glazurou.

Přijďte udělat radost svým dětem a společně s nimi tvořit a zároveň si vánočně vyzdobit svůj domov!

1 2 3 4 ... 6