Řadit dle: názvu | data Nejnovější | standardně

v úterý 17. května, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod. Na závěr čeká děti odměna - opékání buřtů.

Děkujeme,

učitelky MŠ Zdravíčko

Výlet do Pohádkové vesničky na Podlesí

Ve čtvrtek 19. května 2022 oslavíme Den dětí výletem do Pohádkové vesničky na Podlesí. Odjezd od MŠ v 7:30. V doprovodu pohádkové bytosti si děti připomenou známé postavičky z oblíbených českých pohádek a večerníčků. V rámci prohlídky vesničky navštívíme také hřiště s trampolínou a nafukovacím hradem. Na závěr čeká děti sladká odměna.

Vstupné 110,- + doprava

S sebou z MŠ vezmeme přesnídávku i svačinu, tekutiny, oběd (řízek s chlebem) a musli tyčinku.

S sebou prosím vezměte batůžek s pláštěnkou, pití do malé lahve nebo 1 pitíčko. Nebrat SLADKOSTI.

Na sebe sportovní oblečení a vhodnou obuv.

Návrat bude mezi 13:00-13:30. Prosíme vyzvednout děti do 14:00 hod, protože budou unavené, děkujeme.

Divadlo v MŠ

Ve středu 12.10.2021 v 8.30 naši MŠ navštíví divadlo Pernštejni s pohádkou: "Jejda, strašidýlka"

Vstupné je 60 Kč a bude odečteno z celkové částky, která byla vybrána od rodičů v měsíci září na I. pololetí školního roku 2022/2023.

Podzimní pískohrátky

ve středu 26.října v 15.00 hod. se v naší Mateřské škole uskuteční pískohrátky.

Udělejte radost svým dětem a pojďte s námi společně kouzlit s barevným pískem.

Napište svůj zájem na přiložený seznam dole na informační tabuli, abychom věděli, kolik materiálu je třeba nachystat. Těšíme se na vás!

Veselá pouť s Jů a Hele

V úterý 8. listopadu navštívíme s dětmi divadlo Fabrika ve Svitavách s představením „Veselá pouť s Jů a Hele“.

Odjíždíme v  7:45 zvláštním autobusem. Svačinu budeme mít s sebou. Pojedou všechny děti, je třeba přijít do MŠ včas.

Vstupné 60 Kč + doprava bude odečtena dětem z vybraných peněz na 1. pololetí.

Více INFO o představení: loudadlo.cz/vesela-pout

Videa z podzimních akcí

v podzimních měsících jsme natočili videa z aktivit dětí - pískování a oslavy Halloweenu.

Najdete je na těchto odkazech: 1. pískování: https://www.youtube.com/watch?v=gZEv9vGuehQ

2. oslavy Halloweenu: https://www.youtube.com/watch?v=p0GS0Di5X88

Vánoční aranžování

Milé děti a vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Vánoční dílny,

zaměřené na výrobu vánočních dekorací (věnců). Akce se koná ve středu 23.11.2022 od 15.00 v naší MŠ. V případě zájmu se napište na seznam zájemců dole na informační tabuli. Materiál na výrobu budeme mít v MŠ – chvojí, stužky, drátky, ozdoby. Můžete si také donést ozdoby vlastní.

Poplatek za věnec bude 40 Kč.

Přijďte udělat radost svým dětem, společně s nimi tvořit a zároveň si adventně vyzdobit svůj domov!

Vánoční jarmark s rozsvěcením vánočního stromku

Mateřská škola Zdravíčko Vendolí zve děti a rodiče na Vánoční jarmark s rozsvěcením vánočního stromu u MŠ

Akce se bude konat ve čtvrtek 15.12.2022 v mateřské škole

Program: vánoční program ve třídách po celý den bez přítomnosti rodičů:

• vánoční tvoření
  • lidové vánoční zvyky
  • vánoční občerstvení
  • Ježíšek v MŠ

v 15.30 hod. Rozsvěcení vánočního stromu s rodiči:

• vánoční výstava z prací dětí
  • vánoční Jarmark
  • vyhodnocení projektu Mladý ekolog

Těšíme se na radostné vánoční odpoledne.

Setkání s rodiči

ve čtvrtek 23.2.2023 v 15:15 se v naší MŠ Zdravíčko Vendolí uskuteční setkání s rodiči.

- hodnocení činnosti MŠ za I.pololetí

- aktuální informace o programu školy Naše mateřská škola podporující zdraví

- informace o činnosti MŠ v II. pololetí školního roku – příprava školních a mimoškolních akcí

- záznamy o rozvoji dětí, odklady školní docházky, konzultace s rodiči, informace od ředitelky ZŠ