Mateřská škola Zdravíčko Vendolí (https://www.mszdravickovendoli.cz/)

Řadit dle: názvu | data Nejnovější | standardně

Den matek v sokolovně

Prosíme všechny rodiče, aby přivedli své děti na oslavu Dne matek, která se uskuteční v sobotu 11. května 2024 v sokolovně ve Vendolí. Děti zde vystoupí se svým programem v úvodu odpoledne. Sraz dětí v sokolovně v 15.45 hod. Prosíme, dejte děvčatům bílá trička či bílé halenky a chlapcům bílé tričko či bílou košili. Počítáme s účastí všech dětí, zejména bez starších se neobejdeme při programu. Pro děti bude zajištěno malé občerstvení.

Děkujeme za spolupráci

Vycházka na střelnici

Milí rodiče,

v pátek 24. května, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod.

Prosíme Vás, dejte dětem sportovní oblečení a vhodnou obuv.

Děkujeme, učitelky MŠ Zdravíčko

Výlet do ZOO v Jihlavě

V rámci oslavy dne dětí pojedeme v úterý 28.5.2024 do ZOO v Jihlavě.

Program:

• Odjezd v 7.30 hod. od MŠ
  • Příjezd do Jihlavy, svačina
  • Prohlídka ZOO - zábavný program s kufříkem - plnění úkolů se skupinou dětí
  • Oběd - teplý řízek, chléb, ovoce
  • Edukativní programy - Zvířátka na dlani; Zoo v krabici
  • Odjezd z Jihlavy asi ve 13.30 hod
  • Návrat do MŠ kolem 15.00 hod

Nedávejte dětem další jídlo a sladkosti, děti budou mít všeho dostatek. prosíme jen tradičně o vhodné oblečení vzhledem k počasí, batůžek s pláštěnkou a lahev s pitím. Cena výletu bude upřesněna před jeho uskutečněním (využijeme peníze z kulturního fondu).

Náročnost výletu je vhodná i pro malé děti. Vzhledem k tomu, že budou děti unavené, vyzvedněte si je hned po výletu. Upřesněná informace o dojezdu z výletu bude na LYFLE - zašleme aktuálně dle situace při zpáteční cestě.

Pokud o výlet nemáte zájem, nahlaste ve třídě, jinak jedou všechny děti

Den IZS

Ve středu 19.6.2024 naše děti navštíví hasičský záchranný sbor ve Svitavách, kde se uskuteční Den spolupráce složek integrovaného záchranného systému.

Pro děti je připraven bohatý program z činnosti hasičů, policistů a záchranářů. Vztahuje se k tématu povolání, která chrání naše zdraví a životy, které aktuálně bude probíhat v MŠ.

Pojedeme v 8.15. hod mikrobusem a vrátíme se na oběd. Dětem je třeba dát sportovní oblečení a obuv, dle aktuální předpovědi počasí také pláštěnku.

Svačinu vezmeme s sebou z MŠ.

Pojedou děti dle věku (od nejstarších) do počtu naplněných míst v mikrobuse (cca 20 dětí). Ostatní děti zůstávají v MŠ a budou mít program s Benjamínky.

Přijďte do MŠ včas.