Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 6

Fotografování v MŠ

V letošním roce opět proběhne fotografování dětí v naší MŠ. Nabídka této služby je podobná jako v roce předcházejícím. Společně s rodiči byla na třídní schůzce vybrána varianta Veselé barvičky, součástí bude i společné foto dětí - viz ukázky fotografií a ceny přiloženy.

Napište svůj zájem na seznam v MŠ na informační tabuli v patře (před třídou Žluťásků). Je možné vyfotografovat i mladší sourozence.

Fotograf k nám přijede v úterý 16. dubna 2024 v 8.00 hod. Je třeba přivézt děti včas, začínat budeme společným fotografováním.

V případě, že nechcete, aby bylo Vaše dítě fotografováno, nahlaste to prosím předem učitelce. Věříme však, že budete spokojeni. Z poskytnutých fotografií bychom chtěli vytvořit tablo pro naše budoucí školáky.

Velikonoční aranžování

Ve středu 20.3.2023 od 15.00 hod se v naší MŠ konají jarní dílny. Budou zaměřeny na výrobu jarní a velikonoční výzdoby dle připravených námětů nebo Vaší fantazie. Budeme mít k dispozici pentličky, větvičky z břízy, seno, jarní kytičky, proutěé misky, osení aj. Můžete si přinést vyfoukaná vejce, pentle, břečťan, proutí a další doplňky či materiál - není však podmínkou.

Přijďte udělat radost svým dětem a společně s nimi tvořit a zárověn si jarně vyzdobit svůj domov!

Těšíme se na Vaši účast :)

Preventivní vyšetření zraku

Ve středu 6. března v 9.45 hod. proběhne v naší MŠ preventivní vyšetření zraku dětí firmou Primavizus. Pokud máte o vyšetření zájem, zapište své jméno do tabulky, která je dole v MŠ na informační tabuli společně s informačním letáčkem. Cena vyšetření je 200 Kč.

Setkání s rodiči

Setkání s rodiči se uskuteční ve čtvrtek 1.února 2024 v 15:15 hod. v MŠ

Od 15.00-15.15 proběhne konzultace ředitelky ZŠ s rodiči budoucích školáků, informace o Základní škole Vendolí, indiviuální dotazování

1. hodnocení činnosti MŠ za 1.pololetí
    • vzdělávání dětí v tématických částech, plnění školního kurikula podpory zdraví Postavím si domeček
  2. Aktuální informace o programu školy Naše mateřská škola podporující zdraví
  3. Informace o činnosti MŠ v 2.pololetí školního roku
    • příprava školních a mimoškolních akcí
    • projektové dny Veselá věda, Život na hradě, Poprvé kuchařem, Malý kutil
    • Dětský masopust - Vítání jara
    • fotografování v MŠ
    • Den otevřených dveří a zápis do MŠ
    • Čarodějnické odpoledne
    • Den matek
    • návštěva dopravního hřiště
    • příprava jarní školy pro předškoláky
    • návrhy na školní výlet, nový ekologický projekt
    • Loučení s budoucími školáky
  4. Záznamy o rozvoji dětí, odklady školní docházky, konzultace s rodiči, informace od ředitelky ZŠ
  5. Informační systém v MŠ - Lyfle, webové stránky

Předem děkujeme za Vaši účast, zájem o informace a spolupráci s Vámi, protože se tímto způsobem dozvíte vše potřebné, co by Vám jinak mohlo uniknout.

Přerušení provozu

MŠ Zdravíčko Vendolí oznamuje, že bude přerušen provoz v době od 25.12.2023 - 2.1.2024

Provoz bude znovu obnoven 3.1.2024

Přejeme klidné Vánoce a hodně zdraví v novém roce 2024.

Vánoční besídka s jarmarkem a rozsvěcením vánočního stromku

Mateřská škola Zdravíčko Vendolí zve děti a rodiče na Vánoční jarmark s rozsvěcením vánočního stromu u MŠ

Akce se bude konat ve středu 13.12.2023 v mateřské škole od 15.00 hod

Program: vánoční program ve třídách po celý den bez přítomnosti rodičů:

• vánoční tvoření, zpívání
  • lidové vánoční zvyky
    • vánoční občerstvení
    • Ježíšek v MŠ

od 15.00 hod. Rozsvěcení vánočního stromu s rodiči:

• vánoční výstava z prací dětí
  • vánoční Jarmark
  • vyhodnocení projektu Mladý ekolog

Těšíme se na radostné vánoční odpoledne.

Divadlo Trám ve Svitavách

V pondělí 11.12.2023 navštívíme s dětmi divadlo Trám ve Svitavách s představením „Vánoce za časů našich prababiček“.

Odjíždíme v 7:45 zvláštním autobusem. Svačinu budeme mít s sebou. Pojedou všechny děti, je třeba přijít do MŠ včas.

Vstupné a doprava bude odečtena dětem z vybraných peněz na 1. pololetí.

Více INFO o představení: https://kultura-svitavy.cz/akce/studio-dellarte-vanoce-za-casu-nasich-babicek/499

Mikulášské nadělování v sokolovně

Srdečně Vás zveme na Mikulášské nadělování, které se uskuteční v sobotu 2.prosince 2023 ve 14.00 hod v sokolovně.

Čeká Vás vystoupení dětí z MŠ, zdobení vánočního stromečku, mikulášský program, taneční vystoupení, tombola, nadílka a občerstvení.

Těšíme se na Vás!

Vánoční dílny

Akce se koná ve čtvrtek 23.11.2023 od 15.00 v naší MŠ a bude zaměřená na výrobu vánočních věnců. V případě zájmu se napište na seznam zájemců dole na informační tabuli. Můžete použít věneček z loňska nebo jej dostanete od nás. Za poskytnutý věneček na materiál vybíráme 40 Kč.

Materiál na výrobu budeme mít v MŠ – chvojí, stužky, drátky, svíčky, ozdoby. Můžete si také donést ozdoby vlastní.

Přijďte udělat radost svým dětem, společně s nimi tvořit a zároveň si adventně vyzdobit svůj domov!

1 2 3 4 ... 6