Řadit dle: názvu Názvu sestupně | data | standardně

ODMĚNY PRO VŠECHNY

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY!

Cyklozávod

Na základě stále nejisté epidemické situace a doporučení krajského krizového štábu zastupitelstva obce na svém zasedání dne 29. 4. 2021 definitivně zrušilo pořádání cyklozávodu dětí a mládeže, který se měl uskutečnit 12. června 2021. Je nám líto, že Vám sdělujeme tuto nepříjemnou zprávu. Cyklozávod se uskuteční v náhradním termínu 9. září 2021.

Den Matek 2021

Den Matek v sokolovně

Prosíme všechny rodiče, aby přivedli své děti na oslavu Dne matek, která se uskuteční v sobotu 14. května 2022 v sokolovně ve Vendolí. Děti zde vystoupí se svým programem v úvodu odpoledne. Sraz dětí v sokolovně v 15.45 hod. Děti na místě oblékneme do společných triček. Počítáme s účastí všech dětí, zejména bez starších se neobejdeme při programu. Pro děti bude zajištěno malé občerstvení.

Děkujeme za spolupráci

Den matek v sokolovně

Prosíme všechny rodiče, aby přivedli své děti na oslavu Dne matek, která se uskuteční v sobotu 13. května 2023 v sokolovně ve Vendolí. Děti zde vystoupí se svým programem v úvodu odpoledne. Sraz dětí v sokolovně v 15.45 hod. Děti na místě oblékneme do společných triček. Počítáme s účastí všech dětí, zejména bez starších se neobejdeme při programu. Pro děti bude zajištěno malé občerstvení.

Děkujeme za spolupráci

Dětské masopustní veselí

Nachystejte, prosím, dětem masky, které si navléknou na oblečení. Dejte je do igelitové tašky a tu, prosím, podepište a doneste co nejdříve do MŠ. Půjdeme směrem na dolní Vendolí.

Masky se krátkým programem předvedou před mateřskou školou 26.4.2022 asi v 9.15 hod. Tato informace je pro rodiče z opačného konce a pro dojíždějící. S připraveným programem děti projdou po vesnici a uvítají společně jaro. Uvítáme i Vaši účast na této akci dle Vašich možností. Děkujeme za spolupráci.

Dětské masopustní veselí

Masopustní průvod se uskuteční tento čtvrtek 20.4.2023 od 9.15 hod

Nachystejte, prosím, dětem masky, které si navléknou na oblečení. Dejte je do igelitové tašky a tu, prosím, podepište a doneste co nejdříve do MŠ. Půjdeme směrem na dolní Vendolí k OÚ.

Masky se krátkým programem předvedou před mateřskou školou asi v 9.15 hod. Tato informace je pro rodiče z opačného konce a pro dojíždějící. S připraveným programem děti projdou po vesnici a uvítají společně jaro. Uvítáme i Vaši účast na této akci dle Vašich možností. Děkujeme za spolupráci.

Divadlo Trám ve Svitavách

V pondělí 11.12.2023 navštívíme s dětmi divadlo Trám ve Svitavách s představením „Vánoce za časů našich prababiček“.

Odjíždíme v 7:45 zvláštním autobusem. Svačinu budeme mít s sebou. Pojedou všechny děti, je třeba přijít do MŠ včas.

Vstupné a doprava bude odečtena dětem z vybraných peněz na 1. pololetí.

Více INFO o představení: https://kultura-svitavy.cz/akce/studio-dellarte-vanoce-za-casu-nasich-babicek/499

Divadlo v MŠ

Ve čtvrtek 21.10.2021 v 9. hodin naši MŠ navštíví divadlo s pohádkou: "Jak Honza ke štěstí přišel"

Vstupné je 50 Kč a bude odečteno z celkové částky, která byla vybrána od rodičů v měsíci září na I.pololetí školního roku 2021/2022.

1 2 3 4 ... 6