Mateřská škola Zdravíčko Vendolí (https://www.mszdravickovendoli.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu Názvu sestupně | data | standardně
1 2 3 4 ... 7

Čarodějnické odpoledne

Srdečně Vás zveme na

ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE S KOUZELNÍKEM

KDY? V PÁTEK 29.4.2022 na zahradě MŠ sraz v 15.15 hod. u MŠ

JAK? V KOSTÝMECH ČARODĚJNICE ČI ČARODĚJE

                                    CO VÁS ČEKÁ? KRÁTKÝ PRŮVOD,

                                                                 SOUTĚŽE V ČARODĚJNICKÝCH DISCIPLÍNÁCH

                                                                 KOUZLENÍ S KOUZELNÍKEM JIŘÍČKEM

                                                                 PÁLENÍ OHNĚ, OPÉKÁNÍ PÁRKŮ, DALŠÍ OBČERSTVENÍ

                                                                 POSEZENÍ U OHNĚHUDBOU

                                                                 ODMĚNY PRO VŠECHNY

                                   TĚŠÍME SE NA VŠECHNY!

Čarodějnické odpoledne

Míli rodiče, milé děti,

zveme Vás na naše čarodějnické odpoledne.

Bude se konat v úterý 30. dubna 2024 od 15.15 hod. u MŠ. 

Čeká Vás krátký průvod v kostýmech čarodějnic/čarodějů, program dětí, soutěže v čarodějnických disciplínách, šamanské bubnování, tetovačky, malování na obličej, pálení ohně, opékání párků, občerstvení, posezení u ohně s živou hudbou a odměny pro všechny.

Těšíme se na Vaši účast

Cyklozávod

Na základě stále nejisté epidemické situace a doporučení krajského krizového štábu zastupitelstva obce na svém zasedání dne 29. 4. 2021 definitivně zrušilo pořádání cyklozávodu dětí a mládeže, který se měl uskutečnit 12. června 2021. Je nám líto, že Vám sdělujeme tuto nepříjemnou zprávu. Cyklozávod se uskuteční v náhradním termínu 9. září 2021.

http://www.mszdravickovendoli.cz/upload_files/files/Propozice-cyklo-zavodu-4.9.2021-Vendoli.doc

Den IZS

Ve středu 19.6.2024 naše děti navštíví hasičský záchranný sbor ve Svitavách, kde se uskuteční Den spolupráce složek integrovaného záchranného systému.

Pro děti je připraven bohatý program z činnosti hasičů, policistů a záchranářů. Vztahuje se k tématu povolání, která chrání naše zdraví a životy, které aktuálně bude probíhat v MŠ.

Pojedeme v 8.15. hod mikrobusem a vrátíme se na oběd. Dětem je třeba dát sportovní oblečení a obuv, dle aktuální předpovědi počasí také pláštěnku.

Svačinu vezmeme s sebou z MŠ.

Pojedou děti dle věku (od nejstarších) do počtu naplněných míst v mikrobuse (cca 20 dětí). Ostatní děti zůstávají v MŠ a budou mít program s Benjamínky.

Přijďte do MŠ včas.

Den Matek 2021

Den Matek v sokolovně

Prosíme všechny rodiče, aby přivedli své děti na oslavu Dne matek, která se uskuteční v sobotu 14. května 2022 v sokolovně ve Vendolí. Děti zde vystoupí se svým programem v úvodu odpoledne. Sraz dětí v sokolovně v 15.45 hod. Děti na místě oblékneme do společných triček. Počítáme s účastí všech dětí, zejména bez starších se neobejdeme při programu. Pro děti bude zajištěno malé občerstvení.

Děkujeme za spolupráci

Den matek v sokolovně

Prosíme všechny rodiče, aby přivedli své děti na oslavu Dne matek, která se uskuteční v sobotu 13. května 2023 v sokolovně ve Vendolí. Děti zde vystoupí se svým programem v úvodu odpoledne. Sraz dětí v sokolovně v 15.45 hod. Děti na místě oblékneme do společných triček. Počítáme s účastí všech dětí, zejména bez starších se neobejdeme při programu. Pro děti bude zajištěno malé občerstvení.

Děkujeme za spolupráci

Den matek v sokolovně

Prosíme všechny rodiče, aby přivedli své děti na oslavu Dne matek, která se uskuteční v sobotu 11. května 2024 v sokolovně ve Vendolí. Děti zde vystoupí se svým programem v úvodu odpoledne. Sraz dětí v sokolovně v 15.45 hod. Prosíme, dejte děvčatům bílá trička či bílé halenky a chlapcům bílé tričko či bílou košili. Počítáme s účastí všech dětí, zejména bez starších se neobejdeme při programu. Pro děti bude zajištěno malé občerstvení.

Děkujeme za spolupráci

Dětské masopustní veselí

Nachystejte, prosím, dětem masky, které si navléknou na oblečení. Dejte je do igelitové tašky a tu, prosím, podepište a doneste co nejdříve do MŠ. Půjdeme směrem na dolní Vendolí.

Masky se krátkým programem předvedou před mateřskou školou 26.4.2022 asi v 9.15 hod. Tato informace je pro rodiče z opačného konce a pro dojíždějící. S připraveným programem děti projdou po vesnici a uvítají společně jaro. Uvítáme i Vaši účast na této akci dle Vašich možností. Děkujeme za spolupráci.

1 2 3 4 ... 7