Řadit dle: názvu Názvu sestupně | data | standardně

Divadlo v MŠ

Ve čtvrtek 21.10.2021 v 9. hodin naši MŠ navštíví divadlo s pohádkou: "Jak Honza ke štěstí přišel"

Vstupné je 50 Kč a bude odečteno z celkové částky, která byla vybrána od rodičů v měsíci září na I.pololetí školního roku 2021/2022.

Divadlo v MŠ

Ve středu 12.10.2021 v 8.30 naši MŠ navštíví divadlo Pernštejni s pohádkou: "Jejda, strašidýlka"

Vstupné je 60 Kč a bude odečteno z celkové částky, která byla vybrána od rodičů v měsíci září na I. pololetí školního roku 2022/2023.

Focení

v pondělí dne 24.5.2021 v 8.00 hod. je naplánované focení, které bylo přesunuto z dubna. Tentokrát se ponese v novém duchu, půjde o fotokoláž s tématem "na hradě". Děti mohou mít kostýmy, které jsou spojené s tímto tématem - princezna, princ, rytíř, služebná, šašek apod. dle vašeho uvážení a nebo bez kostýmu. Vzhledem ke složitosti tvorby koláže jsme byli upozorněni fotografem, že by dítě nemělo mít na sobě nic zeleného, protože zelená na koláži není vidět. Také bude možnost focení dětí jednotlivě. Je třeba, abyste tento den přišli včas do mateřské školy. Pokud nemáte zájem o fotografování, dejte vědět učitelce.

Fotografování v MŠ

V letošním roce opět proběhne fotografování dětí v MŠ. Společně s rodiči byla na třídní schůzce vybrána varianta sada Květy a pro předškoláky Dvojportrét v rámečku, součástí bude i společné foto dětí. Je možné vyfotografovat i mladší sourozence.

Napište svůj zájem na seznam, který se nachází nahoře v budově MŠ na informační tabuli (před třídou Žluťásků).

Fotograf k nám přijede v pátek 14.dubna 2023 v 8:00. Je třeba přivézt děti včas, začínat budeme společným fotografováním.

V případě, že nechcete aby bylo Vaše dítě foceno, nahlaste to prosím předem učitelce.

Fotografování v MŠ

V letošním roce opět proběhne fotografování dětí v naší MŠ. Nabídka této služby je podobná jako v roce předcházejícím. Společně s rodiči byla na třídní schůzce vybrána varianta Veselé barvičky, součástí bude i společné foto dětí - viz ukázky fotografií a ceny přiloženy.

Napište svůj zájem na seznam v MŠ na informační tabuli v patře (před třídou Žluťásků). Je možné vyfotografovat i mladší sourozence.

Fotograf k nám přijede v úterý 16. dubna 2024 v 8.00 hod. Je třeba přivézt děti včas, začínat budeme společným fotografováním.

V případě, že nechcete, aby bylo Vaše dítě fotografováno, nahlaste to prosím předem učitelce. Věříme však, že budete spokojeni. Z poskytnutých fotografií bychom chtěli vytvořit tablo pro naše budoucí školáky.

Informace k plaveckému výcviku

Mikulášské nadělování v sokolovně

Srdečně Vás zveme na Mikulášské nadělování, které se uskuteční v sobotu 2.prosince 2023 ve 14.00 hod v sokolovně.

Čeká Vás vystoupení dětí z MŠ, zdobení vánočního stromečku, mikulášský program, taneční vystoupení, tombola, nadílka a občerstvení.

Těšíme se na Vás!

Mladý ekolog

pro letošní rok už ukončujeme sběr sluníček. Sluníčka noste do pondělí 12. června.

Sluníčka přinesená po tomto datu se budou započítávat do nového školního roku 2023/2024.

Mobilní planetárium

Mobilní planetárium v MŠ Zdravíčko Vendolí

V pátek 25.2.2022 v 8:30 hod.

K dispozici bude dětem přenosné planetárium o průměru 5 m, kde se vejde přibližně 30 dětí a zde zhlédnou naučný film o vesmíru. Sluneční soustava a planety jsou zobrazované v celé kopuli a děti tak mají pocit, že jsou přímo ve vesmíru. Je to zajímavá forma výuky, film trvá cca 30 minut.

Vstupné je 80,- na dítě (vybrané peníze od rodičů na kulturní akce)

Je třeba dovést děti do MŠ do 8.00 hod, aby se stihly nasvačit.

Součástí dopoledního programu ten den bude fotografování dětí pro výrobu dárku na Den matek.