Řadit dle: názvu Názvu sestupně | data | standardně

Návštěva divadla ve Fabrice ve Svitavách

Velikonoční království

V úterý 12.dubna 2022 pojedeme do Svitav na divadlo s velikonoční tématikou.

Odjíždíme v 7.20 hod. linkovým autobusem a zpět pojedeme v 10.30 hod. Svačinu budeme mít s sebou.

Pojedou všechny děti, je třeba přijít do MŠ včas.

Návštěva dopravního hřiště

Ve čtvrtek 8.6.2023 jedeme s nejstaršími dětmi na dopravní hřiště ve Svitavách.

Vyjíždíme v 8:00 hod. speciální dopravou od MŠ.

S sebou prosíme přilbu a batůžek s pláštěnkou, malé pití. Na sebe sportovní oblečení a vhodnou obuv. Svačinu bereme z MŠ.

Zpět do MŠ se vracíme hromadnou dopravou na oběd.

O čertovi a jiné vánoční pohádky

Milé děti,

máme pro vás dobrou zprávu. V úterý 14. prosince 2021 navštívíme vánoční film v kině ve Svitavách. Odjezd v 7.20 hod. linkovým autobusem. Ve zbývajícím čase se podíváme do muzea s vánočním programem. Návrat v 10.30 hod. Svačinu si vezmeme s sebou. Vstupné 50 Kč + doprava bude odečtena dětem z vybraných peněz na 1. pololetí. Nejmenší děti zůstanou v MŠ a budou mít jiný program.

Celý program vánočního kina

Trailer k pohádce: https://youtu.be/7IdXR0NL3Do

Plavání ve školním roce 2023/2024

dostali jsme z plavecké školy ve Svitavách nabídku zúčastnit se plaveckého výcviku v novém školním roce 2023/2024 a to již od začátku září 2023.

Vzhledem k tomu, že se možná v průběhu roku bude bazén z důvodu rekonstrukce zavírat, chceme využít tuto nabídku a začít jezdit plavat v tuto dobu.

Napište nám tedy svůj zájem na jmenný seznam, který se nachází v budově MŠ na informační tabuli.

Podzimní aranžování

Zveme děti a rodiče na podzimní aranžování, které se uskuteční v MŠ ve středu 11. října 2023 v 15.00 hod.

Budeme vyrábět podzimní dekorace z okrasných dýní a dalších přírodnin. Téma: Podzimníček či Dýňáček

Přírodniny prp vás budou nachystány, ale můžete také přispět ze svých zdrojů dle vašich možností (větvičky, kůra, mech, kukuřičné šustí, obilí, aj.)

Vítáme Vaše nápady a náměty

Podzimní pískohrátky

ve středu 26.října v 15.00 hod. se v naší Mateřské škole uskuteční pískohrátky.

Udělejte radost svým dětem a pojďte s námi společně kouzlit s barevným pískem.

Napište svůj zájem na přiložený seznam dole na informační tabuli, abychom věděli, kolik materiálu je třeba nachystat. Těšíme se na vás!

Poprvé kuchařem

V pondělí 8.4.2024 v 9.00 hod. k nám zavítá pan kuchař s celou výbavou na vaření. Děti se seznámí s potravinami k vaření, s hygienou potravin a se způsoby jejich zpracování. Samy si připraví muffiny a následně snědí. Proto potřebujeme Váš souhlas s účastí na této akci, který poskytnete p.učitelce na třídě. Počítáme spíše se staršími dětmi nebo dětmi dle jejich zájmu (ve skupině asi 25 dětí).

Program je zaměřen na inovativní vzdělávání v MŠ a uplnatnění zážitkové pedagogiky.

Těšíme se na netradiční den.

Pozvánka na vánoční keramické dílny

Mateřská škola Zdravíčko ve Vendolí zve srdečně děti a rodiče na

1. keramickou dílničku

která se koná v úterý 9.listopadu 2021 v 15.00 hod. v mateřské škole. Na základě vašeho zájmu uskutečníme tvoření s hlínou na již vánoční téma. Práce je velice jednoduchá, nic nosit nemusíte. Způsob práce s hlínou ukážeme, případně ji předvedou i vaše děti, které s ní již pracují. Náměty připravíme nebo můžete uplatnit své nápady. Výrobky budou vypáleny a dle potřeby dokončeny patinou či glazurou.

Přijďte udělat radost svým dětem a společně s nimi tvořit a zároveň si vánočně vyzdobit svůj domov!

Přerušení provozu

MŠ Zdravíčko Vendolí oznamuje, že bude přerušen provoz v době od 25.12.2023 - 2.1.2024

Provoz bude znovu obnoven 3.1.2024

Přejeme klidné Vánoce a hodně zdraví v novém roce 2024.