Řadit dle: názvu | data | standardně

Mikulášské nadělování v sokolovně

Srdečně Vás zveme na Mikulášské nadělování, které se uskuteční v sobotu 2.prosince 2023 ve 14.00 hod v sokolovně.

Čeká Vás vystoupení dětí z MŠ, zdobení vánočního stromečku, mikulášský program, taneční vystoupení, tombola, nadílka a občerstvení.

Těšíme se na Vás!

Vánoční dílny

Akce se koná ve čtvrtek 23.11.2023 od 15.00 v naší MŠ a bude zaměřená na výrobu vánočních věnců. V případě zájmu se napište na seznam zájemců dole na informační tabuli. Můžete použít věneček z loňska nebo jej dostanete od nás. Za poskytnutý věneček na materiál vybíráme 40 Kč.

Materiál na výrobu budeme mít v MŠ – chvojí, stužky, drátky, svíčky, ozdoby. Můžete si také donést ozdoby vlastní.

Přijďte udělat radost svým dětem, společně s nimi tvořit a zároveň si adventně vyzdobit svůj domov!

Vítání tmy

Chystáme pro Vás a vaše děti „Vítání tmy“ spojené s Halloweenem

Akce se bude konat v pondělí 30.10.2023 a sraz bude v 17:30 u budovy MŠ

Nachystejte dětem masky a vezměte s sebou baterku – čekají Vás totiž zábavné disciplíny ve tmě.

Setkání dříve narozených

V sokolovně v sobotu 14.10.2023, začátek v 16.00

Děti vystoupí na začátku akce v krátkém programu, po něm mohou odejít. Sraz dětí v 15:45 v sokolovně, kde si je převezmou paní učitelky. Na jejich vystoupení se těší babičky a dědečkové, počítáme s účastí všech dětí, kromě nových, které se teprve na prostředí MŠ adaptují.

Podzimní aranžování

Zveme děti a rodiče na podzimní aranžování, které se uskuteční v MŠ ve středu 11. října 2023 v 15.00 hod.

Budeme vyrábět podzimní dekorace z okrasných dýní a dalších přírodnin. Téma: Podzimníček či Dýňáček

Přírodniny prp vás budou nachystány, ale můžete také přispět ze svých zdrojů dle vašich možností (větvičky, kůra, mech, kukuřičné šustí, obilí, aj.)

Vítáme Vaše nápady a náměty

Plavání ve školním roce 2023/2024

dostali jsme z plavecké školy ve Svitavách nabídku zúčastnit se plaveckého výcviku v novém školním roce 2023/2024 a to již od začátku září 2023.

Vzhledem k tomu, že se možná v průběhu roku bude bazén z důvodu rekonstrukce zavírat, chceme využít tuto nabídku a začít jezdit plavat v tuto dobu.

Napište nám tedy svůj zájem na jmenný seznam, který se nachází v budově MŠ na informační tabuli.

Rozloučení se školním rokem 2022/2023

Uskuteční se ve čtvrtek 15.6.2023 v 15.00 hod na zahradě MŠ

1. vystoupení dětí
  2. zhodnocení školního roku, odměny za projekt Mladý ekolog, mokré vysvědčení za plavání, soutěže
  3. zábavný program pro děti a rodiče - tradiční i netradiční disciplíny (děti soutězí se svými rodiči) - uvítáme přítomnost nejen maminek, ale taky tatínků
  4. slavnostní pasování našich nejstarších děti na školáky, loučení s MŠ
  5. pěnový útok na zahradě MŠ
  6. hudba, volná zábava, mňamky na grilu, další občerstvení

v pondělí 12. června, po dopolední svačině, navštívíme s dětmi střelnici ve Vendolí. Pro děti budou připraveny zábavné sportovní aktivity jako například střelba z kuše nebo střelba vzduchovkou, apod.

Děkujeme, učitelky MŠ Zdravíčko

Mladý ekolog

pro letošní rok už ukončujeme sběr sluníček. Sluníčka noste do pondělí 12. června.

Sluníčka přinesená po tomto datu se budou započítávat do nového školního roku 2023/2024.